Home » News & Magazines » Refresher Slovensko
Refresher Slovensko Apk

Refresher Slovensko 1.0.16 APKs

  • Version: 1.0.16
  • File size: 54.53MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: sk.refresher.refresher.new
  • Developer: REFRESHER
  • Updated Apr 18, 2024
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
Refresher Slovensko App

Všetky funkcionality ako na webe, no s veľkou výhodou upozornení (push notifikáciami) a novou funkcionalitou – Feedom.

Feed
Zaži to najlepšie z dvoch svetov v našom novom Feede! Teraz môžeš objaviť články zoradené chronologicky a jednoducho filtrovať medzi lifestylom a spravodajstvom. Či už ťa zaujíma najnovší módny trend, alebo aktuálne svetové udalosti, všetko máš na dosah ruky.

Stále aktuálne a personalizované
Naším cieľom je priniesť ti aktuálne informácie presne podľa tvojich preferencií. S našimi push notifikáciami môžeš očakávať okamžité upozornenia na to, čo ťa zaujíma. Od najnovších udalostí po tvoje sledované témy a kľúčové slová – nevyhne sa ti nič dôležité.

Skvelé benefity na dosah ruky
Okrem informácií ti ponúkame prístup k Refresher Benefitom, kde môžeš objaviť skvelé zľavy a ponuky zo sveta životného štýlu. Či už ide o exkluzívne akcie, alebo špeciálne výhody pre našich verných používateľov, všetko to nájdeš priamo v aplikácii.

Ulož si svoj obľúbený obsah
Máš články, ktoré chceš čítať znova a znova? Teraz môžeš jedným klikom uložiť svoj obľúbený obsah a mať ho kedykoľvek pripravený na čítanie.

Nočný režim pre pohodlné čítanie
Naše oči majú aj vo večerných hodinách záujem o komfortné čítanie. Preto sme pridali nočný (tmavý) režim, ktorý ti umožní pohodlné prehliadanie obsahu aj za neskorej noci.

Máš nejaké otázky, nápady na vylepšenie alebo si narazil na nejaký problém? Nezúfaj! Stačí nám napísať na email: support(zavináč)refresher.sk. Tvoj hlas je pre nás dôležitý a radi ho vypočujeme!

Stiahni si aplikáciu „Refresher” ešte dnes a začni svoju cestu za poznaním, inšpiráciou a moderným životným štýlom!

Show More