Home » Business » Progress GPS mobile
Progress GPS mobile Apk

Progress GPS mobile 3.1.8 APKs

  • Version: 3.1.8
  • File size: 6.95MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: pl.tronik.progress_gps
  • Developer: Progress GPS
  • Updated: December 07, 2023
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
What's new

- dodane nowy ikony wejść

The description of Digital World Progress GPS mobile

We provide Progress GPS mobile 3.1.8 APKs file for Android 4.0 and up. Progress GPS mobile is a free Business app. It's easy to download and install on your mobile phone.

Please be aware that ApkSOS only shares the original and free pure APK installer for Progress GPS mobile 3.1.8 APKs without any modifications.

The average rating is 4.50 out of 5 stars on Play Store. If you want to know more about Progress GPS mobile, you can visit Progress GPS's support center for additional information.

All the apps and games here are for home or personal use only. If any APK download infringes your copyright, please contact us. Progress GPS mobile is the property and trademark of Progress GPS.

Aplikacja Progress GPS mobile jest dodatkowym darmowym elementem Systemu Progress służącego do monitorowania lokalizacji i parametrów pojazdów, analizy pracy kierowców oraz lokalizacji urządzeń mobilnych. Aplikacja mobilna może być dodatkowym źródłem informacji na temat:
- bieżącego monitorowania lokalizacji i parametrów pojazdów
- bieżącego monitorowania lokalizacji urządzeń mobilnych
- podglądu czasu pracy kierowców wg. tachografu
- szczegółowej analizy przebytych tras pojazdów i urządzeń mobilnych w formie animacji na mapie w raporcie "Animacja Trasy".
- szczegółowej analizy przebytych tras pojazdów i urządzeń mobilnych, w formie tabelarycznej w raporcie "Eksploatacja" - innych czynności zgodnych z ich obowiązkami i zadaniami obsługiwanymi w ramach Systemu Seris.

1. Aplikacja Progress GPS mobile instalowana jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android (w wersji 5.0 lub wyższej), w szczególności na telefonach komórkowych typu smartfon i tabletach. Do prawidłowego działania wymaga sprawnego i aktywnego modułu dostępu do sieci Internet (dane komórkowe bądź WiFi). Niektóre funkcjonalności aplikacji wymagają także posiadania przez urządzenie mobilne czujników rotacyjnych bądź kompasu w celu nawigowania kierunkowego do wybranego punktu.

2. Celem wykorzystania z aplikacji mobilnej, Użytkownik musi posiadać aktywne konto w systemie Progress z uprawnieniami do korzystania z aplikacji Progress GPS mobile, zaś uruchomienie aplikacji, z uwzględnieniem wyżej opisanych wymagań technicznych, odbywa się poprzez wygenerowanie loginu i hasła w systemie Progress i posłużenie się tymi danymi przy logowaniu do aplikacji Progress GPS mobile.

3. Korzystanie z aplikacji mobilnej nie wymaga podania jakichkolwiek danych osobowych. Ewentualne przetwarzanie danych osobowych może odbywać się wyłącznie w celu realizacji umowy i dotyczyć wyłącznie danych Użytkowników systemu Progress tj. pracownicy i kierowcy (o ile dane te mają charakter danych osobowych) i odbywa się w zgodzie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("RODO"). Właściciel zapewnia odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony danych osobowych.

4. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności proszę nie instalować aplikacji lub ją odinstalować. Trwałe usunięcie aplikacji z urządzenia mobilnego jest równoznaczne z zakończeniem korzystania z aplikacji.

Show More