Home
Home » Travel & Local » Vrchařská koruna
Vrchařská koruna Apk

Vrchařská koruna 2.6 APK

  • Version: 2.6
  • File size: 5.78MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: droid.navmatix.vkbike
  • Developer: Navmatix
  • Updated: May 04, 2020
  • Price: Free
  • Rate 3.90 stars – based on 12 reviews
The description of Digital World Vrchařská koruna

We provide Vrchařská koruna 2.6 APK file for Android 5.0+ and up. Vrchařská koruna is a free Travel & Local app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkSOS only share the original and free pure apk installer for Vrchařská koruna 2.6 APK without any modifications.

The average rating is 3.90 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Vrchařská koruna then you may visit Navmatix support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Vrchařská koruna is the property and trademark from the developer Navmatix.

Vrchařské koruny jsou cykloturistické akce pro milovníky jízdních kol a přírody bez rozdílu věku, výkonnosti a pohlaví. Nejsou primárně soutěží, ale motivačním prvkem pro veřejnost, aby sportovala (jezdila na kole) v přírodě.
Autorem myšlenky je Adam Hloch, který v roce 2013 spustil Vrchařskou korunu Valašska (www.vkv-bike.cz), na níž se postupem času nabalují sesterské projekty v dalších regionech České republiky a Slovenska.

Základní idea Vrchařských korun je v časovém období (nejčastěji duben - listopad) zdolávat na kole pořadateli předem vypsaný počet vrcholů (nejčastěji 20). Na každém vrcholu si cyklisté pořizují dokumentační fotografii (selfie) a po zkompletování fotek ze všech vrcholů je e-mailem posílají pořadatelům. Tím se stávají držiteli dané Vrchařské koruny. Účast je pro cyklisty bezplatná. Nehradí se tedy žádné startovné. Tato základní idea je pro všechny Vrchařské koruny shodná. Další pravidla se již v jednotlivých regionech trochu liší.

Show More