Home
Home » Adventure » BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ
BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ Apk

BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ 1.1 APKs

  • Version: 1.1
  • File size: 33.21MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: com.zenginfakirgames.bebekaskerinmacerasi
  • Developer: Zengin Fakir Games
  • Updated: September 10, 2022
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
What's new

2.Bölümün Açılmama Sorunu Giderildi. İyi Eğlenceler

The description of Digital World BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ

We provide BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ 1.1 APKs file for Android 4.0+ and up. BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ is a free Adventure game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkSOS only share the original and free pure apk installer for BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ 1.1 APKs without any modifications.

The average rating is 4.50 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ then you may visit Zengin Fakir Games support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. BEBEK ASKER'İN MACERASI PARODİ is the property and trademark from the developer Zengin Fakir Games.

Bebek Askerin heyecan dolu macerasına hazır olun! MC Parodileri karakterlerinden biri olan Bebek Askeri birbirinden farklı maceralar bekliyor. Bebek Asker karakterini kontrol ederek parkurları aşmalı ve para kazanmalısın. Dikkat Et! Eğlenceli kontrolleri barındıran bu oyun gözüktüğü kadar kolay olmayabilir. Her seviyede dikkatli olmalı ve denize düşmemelisin. Yere Düşme ok fırlatıcı tarafından vurulman halinde ölürsün. Ölmeden parkuru tamamlayıp sıradaki bölümün kilidini açmalısın. Zengin Fakir Oyunu 2022 Zenginin Macerası ve Fakirin Macerası oyunlarındaki gibi karakterimizi kontrol etmeyi öğrenmek kolay fakat tecrübe kazanmak zordur.. MC Parodi karakterlerinin macera dolu hayatlarını görmek için hemen oynayabilirsin.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Geri dönüşleriniz bizler için çok değerli. Lütfen oyunumuzu oynadıktan sonra bizleri puanlamayı ve yorum yapmayı unutmayın :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Parodi karakterleri olan zengin fakir kerem komiser gibi karakterlerden ilham alarak oyunlar üretiyoruz. Geliştirici sayfamızda diğer oyunlarımıza ulaşabilirsin.
İYİ EĞLENCELER!!

Show More