Home » Trivia » TRT Bil Bakalım
TRT Bil Bakalım Apk

TRT Bil Bakalım 2.86 APKs

  • Version: 2.86
  • File size: 34.38MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: com.trt.bilbakalim
  • Developer: Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
  • Updated Apr 26, 2024
  • Price: Free
  • Rate 4.72 stars – based on 77163 reviews
What's New?

- Ödüllü oyun modu canlıya alındı. Belirli aralıklarla yeni ödüllü yarışmalar yayınlanacak. Takipte kalın :)
- Yarışma açıklama metinlerinde çıkan hatalar düzeltildi.
- İnternet bağlantısı kaynaklı hatalar giderilerek genel performans iyileştirmeleri ve optimizasyonlar yapıldı.

TRT Bil Bakalım Game

Eğlence ve rekabetin bir arada olduğu bilgi yarışması ile genel kültür, spor, bilim, tarih, coğrafya, sanat ve sinema gibi hayatın her alanına dair sorularla kendini test edebileceğin, eğlence dolu, güncel, eğitici ve öğretici içerikler seninle! Üstelik reklamsız ve ücretsiz!

İstersen bire bir yarış, istersen de özel oda kurup arkadaşlarınla oyna! Çoklu oda kurma özelliğiyle Türkiye'nin ve dünyanın farklı yerlerinden rakipler bulabilirsin.

Zeka soruları çözmek isteyenler buraya! Bilgilerini test edebileceğin binlerce farklı soru ile yeni ilgi alanları kazanabilir, duymadığın birçok Türkçe yeni kelime öğrenebilir ve pek çok alanda bilgi kazanabilirsin. Kaliteli güncel içeriklerden oluşan etkinliklerin yanı sıra, devamlı yenilenen ücretsiz sorular ve detaylı kategoriler keşfetmen için seni bekliyor.

Unvanlardan en güçlü olanları elde et! Usta, şampiyon, araştırmacı, aydın, entelektüel, haritacı, tarihçi, okur, sanatçı gibi onlarca unvandan havalı olanını kap. Yapman gereken tek şey; sorulara doğru cevap vermek!

Sıralamada ismini duyur! Bu bilgi yarışması zeka ve genel kültür alanında kendini test etmen için birebir. Her kategori için ayrı bir sıralama ve bir liderlik tablosu var. Türkiye’den ve dünyadan rakiplerini geride bırak, adını birinci sıraya yazdır!

Karakterini özelleştir! Elde ettiğin yeni eşyalarla karakterini güçlendir ve sana özel yap. İster bir kâşif ister bir fanatik istersen de bir Osmanlı vakanüvisti!

Daha çok bil, en güzel çerçeveyi kazan! Karşına çıkacak rakiplerine güzel çerçeveler ile hava at; altın, gümüş ve bronz çerçevelerinden birini kazan, kazandıklarını bilgi yarışması içindeki liderlik tablosunda herkese göster!

Hem reklamsız hem ücretsiz! Bu eğitici çevrim içi oyunun hiçbir aşamasında reklam veya ödeme ile karşılaşmayacaksın!

Güncel içerik! Yani her gün değişen, kısa süreli, hızlı içerikler! “Etkinlikler” butonuna tıkla mücadeleye başla. Matematikten uzaya, Türkçeden Osmanlı padişahlarına kadar her alanda ilgini çekebilecek zeka soruları!

Jokerler, günlük ödüller, can ve altınlar! Genel kültür ve bilgi yarışması en eğlenceli haliyle sizinle! Bolca altın biriktir, jokerleri al; zorlandığın yerde kullan! Soru çözerken takıldığında çift cevap jokeri, soruyu atlama ve yarı yarıya haklarını kullanmayı unutma!

Sadece rakiplerinle değil, zamanla da rekabet içerisindesin. Ne kadar hızlı olduğuna istatistikler bölümünden göz atabilirsin.

Her gün güncellenen soru bankası! Senin için akıl ve zeka dolu içerikleri dinamik olarak yenileyeceğiz! Hiç duymadığın konularda yeni şeyler öğren, kelime dağarcığını zenginleştir! Bitmez tükenmez zeka soruları ile dolu soru havuzu ile asla yorulma!

TRT Bil Bakalım Neden Faydalı?

İngilizce, Arapça, Almanca, İspanyolca ve Fransızca… Pek çok farklı dile dair söz öbekleri ve onlarca kelime sizlerle! TRT Bil Bakalım YDS, IELTS, TOEFL ve YÖKDİL gibi sınavlara çevrim içi çalışmanın da en keyifli yeri! Reklamsız olması nedeniyle dikkatin dağılmadan oyun oynayabilir ve kendini geliştirebilirsin!

Zeka oyunu arayan çocuklar, gençler ve yetişkinler için TRT Bil Bakalım! Okul derslerine, eğitime yardımcı olacak eğlence dolu zeka soruları! Matematik, dört işlem, fen bilimleri gibi sayısal kategorilerin yanında, edebiyat, felsefe ve sanat gibi sözel kategoriler kendini test etmen için seni bekliyor! TYT, TEOG, KPSS gibi sınavlara hazırlanırken tam da ihtiyacın olan bilgi yarışması!

Bilmediğin tarihi kişilikler, ilginç sanat dalları, uzak coğrafyalar, spora ve spor tarihine dair hiç duymadığın gerçekler, zeka oyunu tadında matematik problemleri… Daha sayamadığımız birçok alan keşfetmen için seni bekliyor…

Birbirinden eğlenceli ve faydalı genel kültür içerikleri paylaştığımız sosyal medya sayfalarımızı incelemeyi unutma, hepinizi bekliyoruz!

Facebook: https://www.facebook.com/trtbilbakalim
Twitter: https://twitter.com/trtbilbakalim
Instagram: https://www.instagram.com/trtbilbakalim
TikTok: https://www.tiktok.com/@trtbilbakalim

Show More