Home » Dating » Sevgilim: Sohbet & Partner Bul
Sevgilim: Sohbet & Partner Bul Apk

Sevgilim: Sohbet & Partner Bul 1 APKs

  • Version: 1
  • File size: 7.87MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: com.sevgilim.app
  • Developer: Rogers App
  • Updated Sep 09, 2023
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
What's New?

Sorunsuz ve akıcı kullanım sağlandı.

Sevgilim: Sohbet & Partner Bul App

Sevgilim, Türkiye’nin önde gelen ücretsiz arkadaşlık uygulamalarından biridir. Bayan arkadaş bulma programları ve ücretsiz sohbet programları arasında yerini alan uygulamamız milyonlarca kullanıcıya güvenilir bir sohbet imkanı sunar.

Arkadaş bulma uygulamaları, arkadaş bulma siteleri ya da ciddi evlilik sitelerinde olduğu gibi birçok amaca yönelik olarak tasarlanmış olan uygulamamız kullanıcıların tercihlerine uygun eşleşmeler yaparak kaliteli ilişkiler kurmalarını sağlar.

Sevgilim uygulaması, ücretsiz tanışma uygulamaları arasında öncüdür. Sohbet siteleri ya da ücretsiz arkadaşlık sitelerinden farklı olarak ciddi veya tek gecelik aşklar için size ideal bir platform sunar.

Sevgilim, sohbet etme uygulamaları arasında yerini çoktan aldı! Sevgilim’den başka bayan arkadaş bulma programı ya da ücretsiz arkadaşlık sitesi aramanıza hiç gerek yok. Yabancıların dating app olarak adlandırdığı bu arkadaşlık uygulaması size fazlasıyla yetecek!

Ücretsiz chat yapabileceğiniz, flört tanışma ve sohbet edebileceğiniz hatta farklı tarzdan insanlarla eşleşebileceğiniz mükemmel bir altyapıya hazır mısınız?


KAYIT TAMAMIYLA ÜCRETSİZ

Sevgilim, tamamen ücretsiz arkadaşlık uygulamasıdır. Yeni tanışma programları arasında oldukça popüler olan Sevgilim, çevrenizdeki insanları bulmanızı sağlar ve yakındaki kişilerle sohbet etmeniz için size yeni kapılar aralar.

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN KULLANICILAR

İstanbul, Ankara, İzmir, Bolu, Edirne, Sinop, Kocaeli, Artvin, Kırşehir, Ardahan, Kırklareli, Erzincan, Kayseri, Giresun, Ağrı, Batman, Rize, Sivas, Aydın, Tekirdağ, Kars, Düzce, Kırıkkale, Konya, Denizli, Yozgat, Kahramanmaraş, Hatay, Balıkesir, Erzurum, Muğla, Adana, Çanakkale, Ordu, Hakkari, Antalya, Mardin, Diyarbakır, Afyon, Bingöl, Karaman, Van, Siirt, Kütahya, Kastamonu, Uşak, Çorum, Bilecik, Aksaray, Sakarya, Zonguldak, Tunceli, Eskişehir, Isparta, Bayburt, Manisa, Trabzon, Osmaniye, Iğdır, Yalova, Şırnak, Burdur, Niğde, Elazığ, Bartın, Amasya, Malatya, Kilis, Karabük, Tokat, Gümüşhane, Samsun, İçel (Mersin), Çankırı, Muş, Şanlıurfa, Nevşehir, Gaziantep, Adıyaman, Bursa, Bitlis illerinden yani Türkiye’nin her yerinden farklı kullanıcılar bulunmaktadır.


KRİTERE GÖRE ARAMA

Sevgilim ile yaş, cinsiyet gibi farklı kriterlere göre aramalar yapabilir, aradığınız ilişikiye daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sadece gerçekten ne istediğini bilenler için geliştirdiğimiz bir özellik!


PROFİLİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Profilinizi oluştururken kendinizi en iyi şekilde ifade etmek için profilinize birçok detay ekleyebilirsiniz. Favori aktiviteleriniz, hobileriniz, müzik zevkiniz veya seyahat tercihleriniz gibi detaylar, potansiyel partnerlerin sizi daha iyi anlamasını sağlayacak. Ayrıca VIP kullanıcılar için özel bir profil düzenleme seçeneği de sunuyoruz, böylece profilinizi daha da kişiselleştirerek dikkat çekebilirsiniz.


HEDİYE GÖNDERME

Hediye gönderme özelliği tanıştığınız kişilere jest yapmanın harika bir yoludur. Uygulamanın içinden hediye seçeneklerinden birini seçerek flörtleştiğiniz kişiye hediyeler gönderebilirsiniz. Unutulmaz bir etki bırakmak için hediyelerin gücünü hafife almayın.


ÖZGÜN EŞLEŞME YAPISI

Tercihlerinize göre eşleşme özelliği bizi diğer eşleşme uygulamalarından bizi ayırır. Özgün bir profil oluşturarak ortak ilgi alanlarına sahip kişilerle daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Yakınındaki kişileri bul özeliğiyle daha gerçek ilişkiler için önemli bir adım atın.


VIP ÜYELİK

VIP kullanıcılar için özel avantajlar sunuyoruz. VIP kullanıcılarımız, daha fazla görünürlük elde eder ve diğer kullanıcılardan daha fazla potansiyel eşleşme şansına sahip olur. Ayrıca tanıştığınız kişilerin numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Bu özellikler kullanıcılarımıza daha geniş bir sosyal ağ oluşturma fırsatı sunar.

Sevgilim sıradan bir ücretsiz tanışma sitesi ya da ciddi evlilik sitesi değil, çok daha fazlası... Şimdi ruh eşini bulma zamanı!

Show More