Home
Home » Casual » Play And Earn Bitcoin
Play And Earn Bitcoin Apk

Play And Earn Bitcoin 4.4 APKs

  • Version: 4.4
  • File size: 21.77MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: com.furkankus.newfirebaseflyburgerrstome
  • Developer: FK Studios
  • Updated: October 17, 2021
  • Price: Free
  • Rate 3.50 stars – based on 51 reviews
The description of Digital World Play And Earn Bitcoin

We provide Play And Earn Bitcoin 4.4 APKs file for Android 4.4+ and up. Play And Earn Bitcoin is a free Casual game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkSOS only share the original and free pure apk installer for Play And Earn Bitcoin 4.4 APKs without any modifications.

The average rating is 3.50 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Play And Earn Bitcoin then you may visit FK Studios support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Play And Earn Bitcoin is the property and trademark from the developer FK Studios.

"Haftalık büyük ödülün sahibi ol!" sloganı ile sizlere her hafta para dağıtan bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Son yılların en fazla dikkat çeken konularından biri bitcoinlerdir. Normal koşullarda satın alınması veya sistem kurularak üretilmesi gereken bitcoinleri, oyun oynayarak kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Oyna ve bitcoin kazan uygulaması sayesinde oyun oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı değil aynı zamanda haftalık olarak en fazla skor toplayan ve liderlik tablosunda yer alan kullanıcılar arasından 1. olan kullanıcıya her hafta büyük ödül verilmektedir. Hem güzel vakit geçirmek hem de para kazanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden uygulamayı yükleyebilirsiniz.
Oyna ve Bitcoin Kazan Uygulamasının Özellikleri
İnternetten para kazanmak isteyenlerin yeni favorisi oyna ve bitcoin kazan uygulamasıdır. Son derece önemli ve avantajlı özellikleri bulunan uygulamayı yüklediğiniz andan itibaren para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Uygulamanın genel olarak özellikleri;
• Oyun oynayarak para kazanmak konseptinde çalışan uygulama, tamamen sizlerin oyun oynaması ve bu oyunlar sırasında da para kazanmak üzerine kurulu bir sistemdir.
• Üye olduktan sonra kullanıcıların tek yapmaları gereken oyun oynamaktır. Hafta boyunca kazanılan puanlar kişilerin hesabına eklenir ve her hafta pazartesi 00.00’da büyük ödülün sahibi olan kişilerin cüzdan adreslerine ödüller gönderilir.
• Liderlik tablosunda ilk 9’a giren kişiler admin paneline gelmekte ve bu panelde de 1. Kişi belirlenmektedir.
• Birinci olan kişi belirlendikten sonra bu kişiye büyük ödül verilmektedir.
• Oyunlarda kripto para kazanılmakta ve bunların miktarına göre en yüksek skoru yapan kişiler belirlenmektedir.
Kısacası uygulamanın tamamen amacı sizlerin oyun oynamanız, güzel vakit geçirmeniz ve tabi ki büyük ödülü kazanabilmenizdir. Burada sizlere düşen sadece ve sadece oyunlar oynayıp, en yüksek skoru yapabilmektir.
Oyna ve Bitcoin Kazan Oyunu Üyelik
Bitcoin kazanma üzerine olan bu uygulamaya üye olmanız çok kolaydır. Bunun için uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz ve sonrasında sizden istenen bilgileri girerek üye olmanızdır. Üye olma işlemleri sırasında btc cüzdan adresi bilgilerinizi de vermeniz gerekir. Böylece kazançlarınızı bu şekilde alabilirsiniz. Oyna ve bitcoin kazan uygulaması ile sizler de hem güzel vakit geçirebilir hem de haftanın lideri olarak gerçek para kazanabilirsiniz.

Show More