Home
Home » Dating » Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık
Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık Apk

Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık 1.1 APKs

  • Version: 1.1
  • File size: 29.34MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: com.chatjuoxy.datedevtm
  • Developer: Mindo Apps
  • Updated: December 21, 2022
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
What's new

Terms uptade**

The description of Digital World Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık

We provide Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık 1.1 APKs file for Android 4.0+ and up. Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık is a free Dating app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkSOS only share the original and free pure apk installer for Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık 1.1 APKs without any modifications.

The average rating is 4.50 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık then you may visit Mindo Apps support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Juoxy Flört Tanışma Arkadaşlık is the property and trademark from the developer Mindo Apps.

Flört ve arkadaş edinme uygulaması Juoxy, insanlarla tanışmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Diğer kullanıcıların profillerini görebilir ve bir konuşma başlatmak için onlara mesaj gönderebilirsiniz. Uygulamanın ayrıca sizinle kimin ilgilendiğini görmenizi ve onlarla eşleşme fırsatı sağlayan bir özelliği de var.

Ya sadece aşkı bulmanıza değil, aynı zamanda arkadaş edinmenize de yardımcı olan bir uygulama olsaydı? Eh, şimdi var! Tanışma ve arkadaş edinme uygulaması Juoxy ile tanışın.

Bu uygulama, ile arkadaş edinebileceğiniz gibi ciddi ilişkiler de kurabilirsiniz! Evlilik sitesi görevi de görebilir arkadaş edinme uygulaması görevi de. Uygulama işlevseldir ve siz ne arıyorsanız karşınıza onu çıkarır! Ciddi ilişkiler arayan insanların da uyumlu oldukları potansiyel insanları bulmalarına olanak tanır. Uygulama ayrıca kullanıcıların yüz yüze görüşmeden önce birbirleriyle iletişim kurmasına ve birbirlerini tanımasına olanak tanır. Bu, çıkmak veya evlenmek isteyebileceğiniz biriyle tanışmak için harika bir yoldur.

Yeni tanışma uygulaması, yeni insanlarla tanışmanın ve arkadaş edinmenin en yeni ve en uygun yollarından birisidir. Kullanımı kolay arayüzü ve kullanıcı dostu özellikleri ile uygulama, insanlarla tanışmanın ve arkadaş edinmenin yeni bir yolunu arayan herkes için mükemmeldir.

Tanışma uygulaması, yeni insanlarla tanışmayı ve arkadaşlar edinmeyi kolay ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış çeşitli özellikler sunar. Kullanıcıları konuma, yaşa ve ilgi alanlarına göre arama özelliği ile uygulama, potansiyel eşleşmeleri bulmayı kolaylaştırır. Arkadaşlık uygulaması ayrıca, kullanıcıların potansiyel eşleşmelerle bağlantı kurmasını ve onları daha iyi tanımasını sağlayan bir mesajlaşma özelliği de sunuyor.

Özellikler
- Basit ve kullanıcı dostu bir arayüz
- Kullanıcıları ilgi alanlarına ve tercihlerine göre başkalarıyla eşleştirecek bir eşleştirme sistemi
- Kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayacak bir mesajlaşma sistemi
- Kullanıcılara yakındaki diğer kullanıcılarını gösterecek bir "yakındaki" özelliği
- Kullanıcılara öpücük atma özelliği
- Kullanıcıların benzer ilgi alanlarına sahip kişileri bulmasına yardımcı olan "ortak ilgi alanları" özelliği

Show More