Home
Home » Arcade » Snake Crazy
Snake Crazy Apk

Snake Crazy 1.0.2 APK

  • Version: 1.0.2
  • File size: 5.82MB
  • Requires: Android 2.3+
  • Package Name: com.cacagezapp.snakecrazy
  • Developer: cacagezapp
  • Updated: December 12, 2018
  • Price: Free
  • Rate 4.00 stars – based on 4 reviews
What's new

Collapse

The description of Digital World Snake Crazy

We provide Snake Crazy 1.0.2 APK file for Android 2.3+ and up. Snake Crazy is a free Arcade game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkSOS only share the original and free pure apk installer for Snake Crazy 1.0.2 APK without any modifications.

The average rating is 4.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Snake Crazy then you may visit cacagezapp support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Snake Crazy is the property and trademark from the developer cacagezapp.

Snack Crazy oyunu en başarılı yılan oyunlarından biridir, çok keyifle oynayıp adeta bağımlısı olacaksınız.
Yılanımız adındanda anlaşılacagı gibi biraz çılgındır önüne gelen ödülleri almak için sizi biraz heyacanlandıracaktır bu ödül ve paraları topladıktan sonra sizi bloklar karşılayacak bu blokların küçük numaralı olanlarını tercih etmelisiniz böylece yılanımızın ömrü uzayacaktır, hatta bloksuz boşlukalardan geçerseniz can kaybınız hiç olmayacak punlarınızı korumuş olacaksınız.
Snack Crazy yılan oyunu oynaması en basit oyunlardan biridir oynarken çok hoş vakit geçireceksiniz, ayrıca oyunda titreşim özelliginide açarsanız oyuna bir okadar daha heyacan katarsınız. Hızlı olursanız başarınız artacaktır birkaç oynadıktan sonra zaten hız beceriniz çoğalacak ve oyuna alışacaksınız kendi skorlarınız geçmeye çalışacaksınız. Oyunumuz heryaş gurubuna uygundur rahatlıkla herkez oynayabilir tavsiye edebilirsiniz.
Oyunumuzu yükleyen herkeze iyi eğlenceler dileriz.

Show More
All Version