Home
Home » Simulation » Malvazinky ve stínu 20 století
Malvazinky ve stínu 20 století Apk

Malvazinky ve stínu 20 století 3.0 APK

  • Version: 3.0
  • File size: 3.65MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: appinventor.ai_malvazinkyvestinustoleti.Malvazinkyvestinustoleto
  • Developer: Malvazinky ve stínu 20. století
  • Updated: June 21, 2022
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
The description of Digital World Malvazinky ve stínu 20 století

We provide Malvazinky ve stínu 20 století 3.0 APK file for Android 4.0+ and up. Malvazinky ve stínu 20 století is a free Simulation game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkSOS only share the original and free pure apk installer for Malvazinky ve stínu 20 století 3.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.50 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Malvazinky ve stínu 20 století then you may visit Malvazinky ve stínu 20. století support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Malvazinky ve stínu 20 století is the property and trademark from the developer Malvazinky ve stínu 20. století.

Aplikace představuje uživatelům dění ve 20. století v Československu v kulise lokality Malvazinky. Hravou formou vypráví příběhy lidí propojených s lokalitou a osud domů zde nacházejících se. Lokalita Malvazinky je zde však jen kulisou, není tedy problém, pokud uživatel tuto lokalitu nezná, pokud ji však zná, dozví se některé historické reálie o lokalitě, které jsou do hry zahrnuty. Z důvodu nedostatku aplikací pro těžce zrakově postižené a nevidomé je tato tomu uzpůsobena, proto je hra ve zvukové podobě a ovládá se hlasem.

V aplikaci se vypráví příběh, ten se v jeden okamžik zastaví, položí se otázka ve smyslu, „jak budeš dále pokračovat?", pak se zapne mikrofon a hráč do něj svou odpověď řekne. Podle odpovědi se příběh vyvíjí dál. Člověk tak může zažít život vězně nacistického nebo komunistického vězení, může být však i bachařem. To záleží na jeho průběžné rozhodování.

Show More